[HM2013022-TD, HM2013023-WCDMA]

Dalsia ROM by mala byt ?

1. MIUI V6
34
71%
2. AOSP
14
29%
 #81406  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Update pack 3.1.3 - 3.1.6
Obsahuje komplet vsetky zmeny z predchadzajucich verzii
- aktualizovany EMAIL zo Stable 17 (funguju notifikacie z listy)
- pridany Kernel zo Stable 17 - viac volnej RAM
- upravena sprava pamate - opravene bugy s Init.D scriptami (volna pamat sa pohybuje okolo 440 - 520 MB ) Zalezi od poctu beziacich aplikacii
- aktualizovane MIUI pocasie (Stable 17 s predvolenymi mestami )

Redmi Unique 3.1.6 update pack.zip 65.6 MB
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://mega.co.nz/#!08kzTYAT!_ejwpaVR-H2ebhS0K0An3W_7Ys9YWQz7w4QtcEamwQE
Reupload na Dropbox
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://db.tt/ijkmkDdF
Cela ROMka 3.1.2 repack
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://mega.co.nz/#!vQ1yVbDQ!qscotNf6Fdtu_kXa-NIlCqJgKCzQtIr-vENKce4EJxY
ROMka je v archive Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Flashnite z Recovery. Po instalacii sa automaticky zmaze Dalvik Cache. Pre funkcnost pocasia zmazte Data aplikacie. Prosim otestujte funkcnost pocasia. Vsetky chyby a navrhi reportujte.
 #81442  od edyros2003
 před 9 lety
mmirousek píše:musím říci , že byť čtu tenhle topic každý den, už jsem ztracen jako ti ve dvou příspěvcích nade mnou :)
If I understand correctly the ROM 3.1.X and 3.2.X rom are different and if you want install the 3.1.6 you must install rom 3.1.2 first
--
Pokud chápu správně ROM 3.1.x a 3.2.x

rom se liší, a pokud chcete nainstalovat 3.1.6 je nutné nainstalovat rom 3.1.2 první
 #81458  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Mozte skusit Downgrade z 3.2.1 ale neskusal som to. Najlepsie je cista instalacia 3.1.2 a potom flashnut z recovery aktualizaciu 3.1.6
@edyros2003 and @grakkus Yes. Rom 3.2.1 is different, based on another sources and base. Better dont try do downgrade without wipe. 3.2.1 is to this time too bugy ROM 3.2.1 is newer and from another author
 #81547  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Bugy Stable 17:
1. Videostreaming nefunguej v novom prehliadaci
2. Neide zmenit poradie prehravanych pesniciek
3. Novy prehliadac sa casto killne na pozadi
4. Neusporiadane zalozky a rezime zaloziek
5. Zalagovana galeria

Neberte to ako doslovny preklad - nikdy som sa anglictinu neucil, je to volny preklad
zavinac.eu se to líbí
 #81558  od zavinac.eu
 před 9 lety
Diky za vytah :-) Jako prohlizec pouzivam Dolphin browser, takže Videostearming vyřešený )stejně nepoužívám), záložky vyřešené, kilnutí vyřešené :-) Když občas si pustím Mp3 mám nastavený náhodný výběr - taky v pohodě a s galerií jsem problém nezaznamenal :-)
 #81618  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Bohuzial zatial ano. Rozchodil som Kameru z lenova, zvuk je subjektivne lepsi aj lepsie moznosti pri foteni (cele menu v anglictine) no nahrava do .3gp Casom najdem fotoaprat kde to pojde. Sksual som kamery z Gp a niektore nahravali do .mp4
 #81621  od Sonic1SVK
 před 9 lety
To aj ja. Skusal som asi 3 verzie na dvoch MMS.apk a na ziadnej to proste neslo. Mozno este vytiahnut z DEV ROMky a skusit to na tom.pri Stable verziach je skusat MMS mod ako strielanie bez dalekohladu na 400 metrov. Ani boh nevie na ktorej verzii postavili Stable. Skusal som APK z Lenova aj z malej Nubie.
 #81623  od basenzi
 před 9 lety
Však mi je jasný že kdyby to šlo je to již základu, .. Každopádně v novém roce chci mi4. Uplyne doba na mouchy a lte verze bude již v obchodě standart. Ta 5 palce ve velikosti hongmi si mi líbí.

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
Bullitt se to líbí
 #81653  od mmirousek
 před 9 lety
nero píše:Tak jsem zacouval do 3.0.1 kamera mp4, volna pamet 532 atd., tak si pockam az to nova ROM taky zmakne. Zkousel jsem i Stable, ale to melo rychly konec. :-)
A co se ti nezdálo na Stable ? (které)
Já teď mám Stable 16 a konečně mi nespadlo Endomondo během 3,5 hodiny na kole s puštěným PowerAmp a občasným focením výhledů z valašských kopců :D
 #81658  od josef_73
 před 9 lety
U tý 3.0.1 řešil někdo s nastavením ukládání aplikací na kartu? Ono obvykle vše funguje v pohodě automaticky ale některé aplikace si nedají říci a tlačí to na vnitřní úložiště telefonu. Má někdo řešení co s tím, jak to nastavit na pevno? Toto je asi jediný problém co s touto ROMkou mám. Díky.
  • 1
  • 142
  • 143
  • 144
  • 145
  • 146
  • 186

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat