[Nezaradené témy]
 #53181  od dkalina
 před 10 lety
Docela by mě zajímalo využití tohoto routeru s 1TB harddiskem. Docela o něm uvažuji, ale nepotřebných krámů se mi už doma vystřídalo dost :). Kromě klasického Wi-fi routeru, by měl sloužit i jakési úložiště, bude možnost z tohoto úložiště přehrávat filmy? K routeru by mělo být i nějaké volitelné příslušenství, zatím "coming soon", ale jak známe Xiaomi, může to být i za rok :( . A ještě jeden dotaz, nevíte někdo, jestli to bude opravdu nesestavený v tý hezký dřevěný krabičce, jak slibovali?
Steinko1777 se to líbí
 #53182  od ingbrzy
 před 10 lety
Router je dodavany uz zostaveny tak ako na tychro fotografiach Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

otazka stale je, ci router ma aj anglicke UI alebo len cinu...
 #53183  od dkalina
 před 10 lety
Router mel i svoje webove stranky, ale po zmene stranek xiaomi se mi je uz nedari nalezt. Jinak to ze je uz sestaveny je pro me prvni zklamani. Na Ibuygou uz sel o 30 dolaru dolu na 170 ;-)
 #53185  od ingbrzy
 před 10 lety
zatial ani ibuygou nevie ci UI je aj v Anglictine... ak je len v Cinstine, cena pojde urcite este nizsie.. :)
 #53236  od mysak85
 před 10 lety
Na facebooku uz se objevilo video od Ibuygou kde ukazuji router, docela by jsem mel o nej take zajem, ale hodne by mne zajimala hlucnost a take spotreba el. energie

video zde:


A pak je tu dalsi otazka jak se s tim poprat na celnici, preci jenom tohle uz je trochu vetsi nez telefony, tak si myslim ze to asi jen tak bez povsimnuti neprojde celnici :-(
 #53239  od djha53k
 před 10 lety
Me zas vadi,ze ma slot jen na jeden hdd :(
Kdyby mel dva hdd v mirroru, tak ho beru vsema 10ti, tady pojud bude aspon v engl ;)

Mi2SC 32GB(3100mAh) z Tapatalk
 #53259  od mysak85
 před 10 lety
kubicek10 píše:Pánové, věřím že jste fanoušci, ale slušný router se dá koupit i v Čechách.
jo, nejakej slusnejsi se da koupit v cesku. ale podivej se kolik stoji router s hdd v cesku a kolik stoji Xiaomi router
 #53262  od kubicek10
 před 10 lety
A funkčnost bude také naprosto výjimečná . A ani nevypadá oškubaně. A pouhé 2 lan porty budou taky stačit. Ale jo, je to váš boj. Já už se sem chodím jenom pobavit.
 #53265  od dkalina
 před 10 lety
@kubicek10 : tak to já sem chodím z donucení. Závidím ti, že tě to tu tak baví ;-)
EDIT : i 2 LAN porty jsou pro me zbytecne. Sice mam po baraku rozvedenou sit, ale od jiste doby nemam vyuzitou jedinou zastrcku
 #53269  od sumerian
 před 10 lety
Stávající router Tenda za 400 Kč použiji jako switch. :-) co se dph týče, tak už tady několika lidem přes DHL prošel balíček se dvěma mobilama a příslušenstvím, takže to bude opět o štěstí...

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
dkalina se to líbí
 #53422  od dkalina
 před 10 lety
No zatim pekne mlzej. Neco je na fejsbuku, ale ja ho nepouzivam, takze nevim :-( . Docetl jsem se tam jen hahahahahahaha a z toho nejsem moudry ;-)
 #53428  od dkalina
 před 10 lety
Yoyo;Ibuygou 09:01:17
Hey, I am Yoyo, glad to see you! What can I do for you?
Me 09:01:29
Hallo, I am interested in Xiaomi MI Wireless Router. Is User Interface in English?
Yoyo;Ibuygou 09:03:39
I am sorry at this point, the User Interface in English is not available
Yoyo;Ibuygou 09:03:52
but we will provide it to our customer soon
 #53988  od ingbrzy
 před 10 lety
Xiaomi Router bude mat podporu openWRT OS..

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Co je to OpenWRT Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
dkalina se to líbí
 #53990  od dkalina
 před 10 lety
@ingdrzy : Dekuji za info i vysvetlenim ;-) .Znamena tato podpora a na Ibuygou slibovany preklad do jinych jazyku nake upravy na samotnem routeru ze strany Xiaomi, nebo uz mohu router objednat?
 #53991  od ingbrzy
 před 10 lety
neviem ci aj OS od xiaomi bude obsahovat EN alebo prave toto je krok k tomu aby tam EN bola dostupna no s inym OS..
 #54532  od ingbrzy
 před 10 lety
Preložený manuál pre Xiaomi MiRouter...
Přílohy
(1.58 MiB) Staženo 24625 x
 #71384  od patres22
 před 9 lety
mam tenhle router.

ale nejak to spomalilo rychlost netu je to mozny?

druhej dotaz mam nainstalovanej program. udelalo me to i v tento pocitac wifi hdd vidim. i slozky. ale neda se do nich nic nahrat jako filmy ,foto atd. napise ze nemam opravnení.

jak dostanu z noteboku filmy na wifi hdd?
 #76648  od mysak85
 před 9 lety
Pro ty co tento router mají, zajímalo by mně jak je na tom hlučnost a spotřeba el. energie, chtěl by jsem ho také koupit, ale pořád váhám
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 3 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat