[Nezaradené témy]
 #38978  od duzdak
 před 10 lety
Ahoj,

stáhl jsem jsi navigaci waze, ale z nějakého důvodu se mi nezobrazuje mapa :/ i když jsem přihlášen.
Nevíte proč tomu tak je ? a jak bych to mohl napravit ? :)
Díky.
 #38979  od Bucci
 před 10 lety
moc info nedáváš, waze nemá offline mapu, tzn. musíš být na datech a zároveň na GPS a první spuštění a naloadování mapy trvá mnohem dýl (pak už tahá z cache, byť jen částečně)
 #38980  od duzdak
 před 10 lety
no prostě to zapnu a mám místo mapy modré pole, kámoš má taky waze a mapa mu najela hned.
 #38981  od karel28.420
 před 10 lety
Waze sice neznam a nepouzivam,ale pokud je to offline navigace a nejede,tak mas bud vypnuta data,nebo nejakou chybu v pripojeni.Ja jsem si na zkousku nainstaloval Navfree a zatim jsem hodne prijemne prekvapeny funkcnosti.Zkus ji a treba ti bude vyhovovat vic,navic neni offline a tak nepotrebujes vyuzivat j navigaci data...

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #38983  od dudilek
 před 10 lety
duzdak píše:Ahoj,

stáhl jsem jsi navigaci waze, ale z nějakého důvodu se mi nezobrazuje mapa :/ i když jsem přihlášen.
Nevíte proč tomu tak je ? a jak bych to mohl napravit ? :)
Díky.
máš zapnuté mobilné dáta, máš gps signál? Ak áno, skús dať vyhľadať nejaký cieľ a dať navigovať

odoslané z mobilu
 #38988  od duzdak
 před 10 lety
nevím čím to je, ale zatím mi nefungovala ani jedna navigace co jsem stáhl. A nevím proč :/ data a GPS všechno zaplé a nic.
 #39000  od duzdak
 před 10 lety
jak jsem to asi mohl zkusit když tam ani mapa nenajede a když jo, tak mi to nechce navigovat.
 #39023  od medved8300
 před 10 lety
Já Waze používám, ale o tomto problému jsem nikdy neslyšel. Zkus se ještě připojit ne přes mobilní data, ale přes wifi. Pokud nenajede mapa, je prostě něco špatně se stahováním mapových podkladů. Pokud si nebudeš vědět rady, obrať se na oficiální fórum waze pro ČR a SK Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
nebo se poptej na Facebooku (Waze Česká republika).
 #39042  od Bucci
 před 10 lety
duzdak píše:jak jsem to asi mohl zkusit když tam ani mapa nenajede a když jo, tak mi to nechce navigovat.
kde si to zkoušel znamená, jestli si náhodou neseděl někde mimo signál GPS, tedy v budově... ideálně je třeba ještě vylézt ven a chytit pár satelitů...

btw. jestli ti ale nejede žádná online navi ani google maps, tak to je samozřejmě špatně, zkus hard reset a znova, když nepomůže, zkusil bych novější (nebo naopak starší) miui rom a znova vyzkoušet, když ani to nepomůže, ověřil bych data s jinou SIM a pak případně reklamace
 #39054  od djha53k
 před 10 lety
Taky používám Waze a nikdy se mi to nestalo...

Mi2SC 32GB(3100mAh) z Tapatalk
 #39074  od b-007
 před 10 lety
Ahoj,
zkus svůj dotaz položit na české Waze fórum zde:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
popř. na FB
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
či
Google+
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #39076  od dudilek
 před 10 lety
naco ma spamovat waze forum, ked ma evidentne problem v mobile. to nie je problem waze, ale mobilu.
 #39137  od petk0
 před 10 lety
Najprv treba mat funkcne GPS v mobile. Cinske mobily s tym maju velky problem a trva aj hodiny kym chytia GPS Fix, teda uvodnu polohu. Niekedy treba behat polhodinu vonku, mimo vysokych budov a prekazok. Pomoze aplikacia na zobrazovanie GPS satelitov, tam aspon vidno co mobil robi a kolko druzic zaregistroval.
 #39157  od Bucci
 před 10 lety
petk0 píše:Najprv treba mat funkcne GPS v mobile. Cinske mobily s tym maju velky problem a trva aj hodiny kym chytia GPS Fix, teda uvodnu polohu. Niekedy treba behat polhodinu vonku, mimo vysokych budov a prekazok. Pomoze aplikacia na zobrazovanie GPS satelitov, tam aspon vidno co mobil robi a kolko druzic zaregistroval.
tak tohle bych netrvrdil Mi2S mi vždy chytne do půl minuty (a tak to bylo i při prvnim spuštění telefonu)
 #39262  od b-007
 před 10 lety
Bucci píše:
petk0 píše:Najprv treba mat funkcne GPS v mobile. Cinske mobily s tym maju velky problem a trva aj hodiny kym chytia GPS Fix, teda uvodnu polohu. Niekedy treba behat polhodinu vonku, mimo vysokych budov a prekazok. Pomoze aplikacia na zobrazovanie GPS satelitov, tam aspon vidno co mobil robi a kolko druzic zaregistroval.
tak tohle bych netrvrdil Mi2S mi vždy chytne do půl minuty (a tak to bylo i při prvnim spuštění telefonu)
Přesně tak v čínských telefonech je obecně používán hojně MTK, který opradu trápí GPS fix a obecně horší citlivost GPS, ale Mi2s s Qualcomm Snapdragon 600 je prostě někde jinde jak výkonem tak bezproblémovou GPS :-).
 #50829  od ReWegar
 před 10 lety
Dnes jsem narazil na stejny problem. Najednou waze neukazoval mapu. Nicmene udalosti na mape a ostatni wazers ukazoval. Pomohla az reistalace aplikace po ktere mapa naskocila okamzite.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat