[Nezaradené témy]
 #51544  od Sonic1SVK
 před 10 lety
Ano. Aspon na MTK urcite
 #51599  od dkalina
 před 10 lety
Ohledně nepřeloženého lockscreenu:
Je potřeba si stáhnout jiné téma, popřípadě jenom jiný lockscreen. Napíšu sem postup pro MIUI začátečníky ;)
Jelikož aplikace Téma je pořád v čínštině, je nutné alespoň pro seznámení s touto aplikací v Nastavení smazat data aplikace. Potom bude Téma na chvíli v češtině. Pokud jde jen o změnu lockscreenu, tak je to Téma, tam záložka Kategorie - Mix - Zámek. V záložce Populární vybrat Zdarma a můžeš vybírat. Pro změnu celého tématu Téma - Populární - Zdarma. Z vlastní zkušenosti - je potřeba jich pár vyzkoušet, z popisu ani obrázku se nedozvíš, jestli podporuje i "normální" písmo.
S názvem operátora ani proximity senzorem problém na svém telefonu nemám, ale zkusím to pořešit se Sonicem :D
 #51600  od Tamarlen
 před 10 lety
@Sonic1SVK děkuji za rady. Číny a čísla operátora jsem se zbavil úpravou XML souborů. Co se týká proximity, uvidíme jak bude vypadat v nové verzi Romky. Ještě jednou díky.
 #51625  od Sonic1SVK
 před 10 lety
@Dkalina dostal mozny FIX na ten problem s hovorom. Treba zmenit build.prop Urcite to otestuje. Temy v Cinstine sa vyriesia sami, kedze prelozene Themes.apk uz koluje po forach. Myslim si ze v novej verzii to uz budete mat. Ostatne bugy postupne poriesime. Nase telefony su z 80% rovnake , MTK ako MTK
Nejake Tweaky na MTK mate tu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #51757  od Lasike
 před 10 lety
Sonic1SVK píše:Lockscreen a datum v Cinstine je problem temy. So standartnou temou by nemal byt problem. Ak to @dkalina nevyriesi, staci napisat dam vam lockscreen z REDMI. Namiesto nazvu operatora si mozes dat medzeru. Kod operatora 23001 , mozem poslat .xml kde su vsetci operatori. Tu poslednu chybu robi proximity senzor. v mojej ROMke je to uz skoro na 100% opravene.
@dkalina Keby nieco PM, vsak vies ze pomozem
Zdravim mohol by si ten xml s operatormi poslat aj mne ?
Dik
 #51790  od dkalina
 před 10 lety
4.4.18 - Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Nepřináší nic zajímavého, doporučuji pouze na zkoušku při problémech s proximity sensorem (přidaný fix od @Sonic1SVK). Nová aplikace Email zatím nepřeložena a není plně funkční. Mezi tím vyšla opravná čínská 4.4.19 a 4.4.20. Pokud tedy nemáte problémy s přijímáním hovorů jako @Tamarlen, doporučuji počkat na příští týden ;) .
 #51978  od Sonic1SVK
 před 10 lety
Posli mi screenshot z HTC kde to je a APK ktora sa o to stara. Ak je to v Nastaveniach tak Settings.apk Ak je to v kontaktoch teoreticky da sa to. Tu je nieco podobne Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #54031  od lubikem
 před 10 lety
dkalina píše:Tady je changelog, bohuzel z prekladu nebejvam moc moudrej ;-) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Ahoj, ak nahodou budes mat cas, nemohol by si urobiť novy update, tak raz za mesiac uplne stačí. Díky.

Sent from Huawei Honor 3C using MIUI
 #54296  od vad0s
 před 10 lety
Zdravím, neví někdo jestli je u Eternal Team na Aliexpressu na tento mobil záruka 1 rok?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Nemohl jsem o ní nic najít.
Díky
 #57206  od dkalina
 před 10 lety
Dobrá zpráva pro všechny majitele tohoto telefonu. Huawei Honor 3C (H30-U10) byl zařazen mezi neoficiálně podporované zařízení, takže aktualizace bude vydávat zdejší tým každý týden.

Takže 4.5.9, která je nyní ke stažení zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, je bez úprav, které jsem na romce prováděl , jedná se ale pouze o pár překladů a kosmetických úprav settings.apk.
- použitá je apk Camera ze stock rom (v angličtině), ve stock settings se dá přepnout na MIUI cameru, ale ta tuším je také v AJ a po pravdě, stock bude pro focení určitě vhodnější.
- v nasatvení ve Stocksettings je mnoho aplikací i čínských. Jsou tam také nasatvení, které jsem přesunul v původní rom na vhodnější místo (Schedule power on off, Sound switch, přepínání 2G/3G a "podmenu" Stocksetting)

Vůbec netuším, jestli jsou úpravy, které jsem provedl na settings.apk použitelné pro týdení aktualizace.
- přepsání res/xml/settings_headers.xml, res/xml/sound_settings.xml

Stringy, které jsem překládal pošlu Ingbrzymu. Pokud někdo stojí o překlad stock foťáku, můžeme se do toho pustit ;) .
50lv se to líbí
 #57748  od Sonic1SVK
 před 10 lety
@dkalina Cistic ti ide?
 #57797  od Sonic1SVK
 před 10 lety
Zrejme mas ten stary Settings.apk kde to islo.Ten co si my posielal. Rozbal oba. Do toho noveho zo stareho prepis
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
smali\com\miui\securitycenter\common\AndroidUtils.smali
a zbal to znova a podpis.. Mne to tak islo
 #57803  od calfik65
 před 10 lety
Zdravím
prosím pomôžte ,skúšal som nové rom z tejto stránky Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
a nedá sa mo vráťiť nijako naspäť aj ked mám zálohu . Teraz mám rom MIUI v5 4.3.21 Romanrik. Multilenguaje y gapps incluidos , ale je to len v čínšťine a angličtine.
Mám cwm recovery aj root ,ale nejde to ,AK mate návod ako sa dostať aj na základnú ro m poradte ,moc dakujem
 #57810  od Sonic1SVK
 před 10 lety
Nemusis to dekompilovat zvlast staci iba Settings.apk a iba tie dva subory prepis. Aspon mne to takto islo

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat