[Skíny, ikony, tapety]
 #70783  od VMach3
 před 9 lety
! AKTUÁLNĚ FUNKČNÍ POUZE NA MIUIv5 !
Přibližně od začátku roku není již možné instalovat témata v mtz které nejsou v obchodu.
Toto omezení lze obejít díky modulu MiThemes pro WSM tools.
Za potřebí je mít v telefonu naistalovaný a funkční Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ( diskuze k WSM tools je Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ).
Poté stačí stáhnout modul Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, nainstalovat přes správce souborů a ve WSM tools aktivovat.

Obrázek

Po restartu telefonu již bude možné instalovat témata v mtz. Ty se instalují v Témata, Lokální, z kontextového menu volbou Nahrát z úložiště.

Obrázek
Naposledy upravil(a) VMach3 dne 01 Zář 2014, 18:51, celkem upraveno 1 x.
VeTeV, easy, BoBoCZE a 2 ostatní se to líbí
 #70802  od Pan Psychousek
 před 9 lety
Zdar, mám možná blbou otázku, ale proč mi jdou normálně instalovat na mi3 z posledni cz romkou všechny témata v mtz stažená volně z netu a to bez těch zmiňovaných MiThemes?Diky za odpověď.[WINKING FACE]
 #70806  od VMach3
 před 9 lety
Pokud jsou v obchodě jdou instalovat i v mtz, nejdou ty co nejsou v obchodě.

z Mi 3W
 #88052  od Comby
 před 9 lety
Použil som uvedený postup, ale po zvolení témy sa téma nenastaví a zmaže sa z vnútorného úložiska. MiThemes mám povolenú.

...Mi3
 #88056  od VMach3
 před 9 lety
Téma si po instalaci musíš v Témata/Lokální nastavit

z Mi 3W
 #88468  od VMach3
 před 9 lety
V prvním příspěvku ;)

z Mi 3W
JAHMANsvk se to líbí
 #89371  od luboo182
 před 9 lety
vo wsmtools mam zapnute mithemes, po restarte vojdem do aplikacii "temy" prejdem na lokalne kliknem na nahrat z SD karty vyberem ten mtz subor a nic sa nestane akurat sa vymaze z karty... (jedna sa o temu Suave HD MIUI Theme)
 #89375  od VMach3
 před 9 lety
A co by se jako mělo stát?
Tímto postupem sis nainstaloval téma. Nyní si ho musíš ještě nastavit.

z Mi 3W
 #89407  od Comby
 před 9 lety
Musíš ísť na kategórie, dole upraviť tému, vyberieš typ témy a prejdeš na lokálne témy.

...Mi3
 #95238  od Libro
 před 9 lety
Modul sem nainstaloval, v tematech mam moznost nahrat z uloziste ale kdyz vyberu temu napise mi to: Null: Import Selhal...naky idea co s tim? Redmi 1s stable 41
 #110286  od Jatsa
 před 9 lety
Skrz WSM tools je zapotřebí nainstalovat app_process/XposedBridge.jar, což nejde, není-li zaplý root.
 #127983  od VMach3
 před 9 lety
WSM-tools stále nefunguje na MIUI v6

Odesláno z MEIZU MX4 pomocí Tapatalk
 #129878  od ryba67
 před 9 lety
zdravím , chci se zeptat , mám Redmi 1s ver. 45 , nainstaloval jsem WSM-tools ,pak MI-Themes - aktivní , práva root - povolena , ale v tématech na záložce lokální nemám volby -nastavení a nahrát z úložiště , kde jsem mohl udělat chybu ? , dík
 #129879  od VMach3
 před 9 lety
Otevři volby klávesou vlevo pod displejem

Odesláno z MEIZU MX4 pomocí Tapatalk
ryba67 se to líbí
 #198405  od zod1k
 před 8 lety
Zdravím,
Není už návod jak nainstalovat Tema mimo ificilani obchod i na MIUI V7 ? :)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat