[Skíny, ikony, tapety]
 #50603  od Tituss
 před 10 lety
strasne by som chcel skusit nieco taketo (foto)Obrázek
akoby neviditelne ci priesvitne ikony splyvajuce s wallpaperom neviete o niečom? našiel som akurát toto za 3mi

Odoslané z MI 3W pomocou Tapatalku
 #50807  od GizmoSNS
 před 10 lety
Tak i já ukaži tu svoji, můj první smart takže i první plochaObrázek[attachment=-1]uploadfromtaptalk1397676217781.jpg[/attachment]ObrázekObrázek

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #50810  od Tituss
 před 10 lety
bible? :)

Odoslané z MI 3W pomocou Tapatalku
 #50846  od Ayakicz
 před 10 lety
strom píše:Nevím, co má kdo proti plochým ikonam. Mně ploché a "bezbarvé" ikony vyhovují. U těch barevných mám problém poskládat je tak, aby to bylo praktické a zároveň se mi to líbilo.
Přidávám aktuální tapetu ;-)
Obrázek
Zdarek, chci se zeptat co to mas za pocasi? Dik

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #50872  od Harmonie
 před 10 lety
Tituss píše:strasne by som chcel skusit nieco taketo
akoby neviditelne ci priesvitne ikony splyvajuce s wallpaperom neviete o niečom? našiel som akurát toto za
V tématech jsem překlikla do těch zdarma a našla jsem tam asi tři taková. Všechna témata mají ale čínská jména a nedaří se mi to zkopírovat.
Trochu tam roluj a narazíš na ně.

Na oplátku bych se zeptala, jdou li témata stahovat, aniž bych se musela registrovat u Xiaomi a posílat mezinárodní sms. Dělat to nebudu, protože mi to už jednou udělalo neplechu. Nebo můžu bez registrace stahovat témata pouze na google play?
 #50885  od Tituss
 před 10 lety
no temy pre xiaomi mozes iba cez aplikaciu tem, stiahnuté z netu ti nepojdu aplikovat kvoli overovani originality neriesil som to ci sa to da obist alebo nie (ludia pisu ze nie) takže asi tak, a registrované xiaomi smskou nemam, nejak sa toho bojim aby mi to niekam zasielalo sms :D a temy idu, ale iba z ofik aplikacie

Odoslané z MI 3W pomocou Tapatalku
 #50888  od kikic
 před 10 lety
karliiik píše:Taky se pochlubim ... :-)Obrázek

Obrázek

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
Nevadí ti že na ploše máš jinej čas než v liště?
 #50904  od karliiik
 před 10 lety
Vsiml jsem si toho po tom, co jsem postnul ten prispevek. Jinak mi ten cas normalne sedi a widget se pri beznym pouzivani nezasekava jak by se mohlo zdat, ale vrtal jsem se v tom chvilku pred tim nez jsem delal ten screen tak to asi zustalo vyset :-)

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
 #51030  od mikegruby
 před 10 lety
armink píše:To Mikegruby


Naprosto boží téma ! Můžeš dát nějaké bližší informace prosím? Další otázka je, jak si dostal ukazatel signálu doleva? Nějak to v Mi-tools nemůžu najít. Díky.

Odesláno z mého MI 2A pomocí Tapatalk
Zámek najdeš v obchodě na témata pod názvem: Kaconk-Typo5 zbytek jsem si dodelal podle sebe :)
Notifikační lišta - Hodiny - Pozice hodin - IOS7
 #51471  od karliiik
 před 10 lety
Tak zase s novou tapetou. Ikony nemenim, jsem s nima naprosto spokojenej :-)

Obrázek

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
 #51503  od j.jusko
 před 10 lety
Vie niekto aka je to téma
Obrázek
Postoval to stanly 210

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #51630  od pan_sattan
 před 10 lety
po aktualizaci BZ weather mi prestalo fungovat pocasi v locksreen, resi nekdo stejny problem? tema: THfs advanced weather, nejde i s vestavenou aplikaci pocasi, predtim vsechno slo...
 #51913  od Bullitt
 před 10 lety
Nastav si město -> Menu - Města - (příp. zrušit současná poloha) - klepnout na tři vodorovné čárky
 #52114  od pan_sattan
 před 10 lety
kdyz volis tema, tak dole uprostred je ozubeny kolecko k nastaveni... musis zvolit ze kteryho pocasi to bude tahat informace
 #52189  od stanley210
 před 10 lety
j.jusko píše:Vie niekto aka je to téma
Obrázek
Postoval to stanly 210

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
Téma ,,Better" a live wallpaper Xperia Z z Google Play ;)

Nubia Z5S Mini
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 36

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat