[Dior, gucci]
 #87234  od ingbrzy
 před 9 lety
Uz mas FDD-LTE verziu?

~Tapatalk~
 #87235  od tomos
 před 9 lety
Ano, mám. Proto zjišťuji, jestli tam jde vůbec dát Google Play.
Poláci mají ROM pro Note WCDMA a Note TD. Note TD je tedy verze 4G nebo jsou dokonce tři verze note: WCDMA, TD, 4G LTE?
 #87259  od ingbrzy
 před 9 lety
Su 4 verzie Note.. WCDMA, TD, FDD-LTE a TDD-LTE.. ROM pre Note FDD-LTE este nie je ani na miui.com...

PS: Nase LTE chytas v pohode?

~Tapatalk~
 #87273  od tomos
 před 9 lety
Já mám TDD-LTE, takže 3G ani LTE v ČR nefrčí. Na tuto verzi taky není dostupná ROM s Google Play?
 #87286  od ingbrzy
 před 9 lety
Nie.. Nemame v plane jej podporu, kedze nie je plne funkčná v nasom regióne..

~Tapatalk~
 #92150  od haens
 před 9 lety
česká ROM na něj stále není? objednal (a zaplatil) jsem si Note Pro a teď mi napsali, že není skladem a nabídli mi místo něj tuhle 4G variantu :-\
 #92154  od ingbrzy
 před 9 lety
CZ SK ROM bude... tento model zatial nebol dostupny v predaji...
 #92931  od loticzek
 před 9 lety
Zdravím, také bych se přidal, v pondělí mi dorazí FDD verze Note. Kdy můžu očekávat českou rom. Děkuji za odpověď.
 #93770  od loticzek
 před 9 lety
tak dnes mi dorazil, modelové číslo je HM NOTE 1LTEW. Bohužel je tam čínská rom, poradí někdo jak tam dostat alespoň anglickou rom, kde by byl normální google market? Děkuji
ssscarlos se to líbí
 #93775  od Bobek
 před 9 lety
Pokud to nejde podle klasického navodu pres app aktualizace, tak zkus tohle (jen si stáhni rom pro Note LTE/4G): Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z Mi3W
 #93792  od loticzek
 před 9 lety
Díky Bobku, ale to je právě ten problém, nevím kterou rom stáhnout :/ mám verzi se snadragonem. Předpokládám že česká romka ještě není, ale zkousl bych i anglickou, jen aby tam byl google play
 #93795  od Bobek
 před 9 lety
Jo vlastne, na 4g ještě neni cz verze. Zkus napsat ingbrzymu

Odesláno z Mi3W
 #93800  od loticzek
 před 9 lety
jednoduché to je, už jsem si takhle instaloval rom pro MI3. Ovšem u Note narážím a to i na anglickém fóru na tem problém, že nevím kterou ze čtyř romek vybrat! Nicméně jsem dostal zprávou odkaz na testovací rom, tak uvidím.
 #93970  od Ghouless
 před 9 lety
Mám Redmi 1s necelý měsíc a jelikoż se mi Xiaomi dost zalíbilo (a kupodivu krom jedné chybky se mě ostatní řešené ve vlákně pro 1s záhadně vyhnuly), rozhodl jsem se prodat 1s a koupit Note. Jen se nějak nemůžu rozhodnout jestli Note s MTK či LTE s drakem... Jazyk neřeším, LTE mi připadá zbytečné, na druhou SIM mám služební tel., ale nějak nevím, který chipset zvolit... Poradí někdo?
 #93973  od ingbrzy
 před 9 lety
urcite 2GB RAM... :)
 #93982  od Ghouless
 před 9 lety
ingbrzy píše:urcite 2GB RAM... :)
Tak určitě :-) Spíš mi jde o to, že za celá léta jsem vlastně nejel na ničem jiném než Qualcomm ale to MTK v porovnání s 400kou se zdá být i o něco výkonnější při stejné ne-li menší spotřebě (vlastně menší, Note má o 0.8" větší displej). Objednal jsem (MTK) ho sousedovi, ale ten je technický antitalent a nevidíme se tak dlouho, abych si Note pořádně osahal. Jediné, co jsem postřehl, je výrazné lagování launcheru na hlavní obrazovce. Za poslední dobu jsem nějako střídal tel. a teď bych chtěl zas u něčeho aspoň rok, možná i déle zůstat, Čína se mi zalíbila, tedy spíše Xiaomi a MIUI (a to jsem se ROMkám s MIUI vždy VELKÝM obloukem vyhýbal) tak mi jde trošku o podporu ze strany výrobce... Jasně, jsou tu hi-end modely, ale na to upřímně teď není a především se mi zalíbilo tohle pádlo... :-)
 #94091  od lostsoul81
 před 9 lety
Ja uzivame verzi s MTK. Mel jsem z ni taky strach ale vse je naprosto v pohode. GPS zadny problem, lagy jsem zadne nepozoroval. LTE nepodporuje u nas hojne vyuzivane pasmo 800/900 MHz. Je pohodlne mit obe SIM, a nemuset tahat sebou 2 telefony. Baterie mi vydrzi i 2 dny, teda kdyz nehraju GTA:SA :D Myslim, ze verze MTK je o krapet vykonnejsi.

....píšu z telefonu
Ghouless se to líbí
 #96048  od noezor
 před 9 lety
Je verze Note 4G LTE vykonejsi než předešlá verze? Jde mi zejména o výkon, případně jestli nemáte nějaké srovnání v AnTuTu. díky [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #98122  od jjirka
 před 9 lety
Verze 4G výkonnější podle AnTuTu není. Po nahrání české ROM a instalaci jen pár aplikací to skončilo na cca 21500 bodech. Ale LTE v Praze šlape docela slušně (neříkám, že všude, ale aspoň něco).
 #98125  od Homipc
 před 9 lety
Kolega si chce Note LTE objednat z ibuygou.com, muzete mi potvrdit, ze obsahuje cestinu? V nejakem prispevku si nekdo stezoval, ze nema ani anglictinu. Pripadne, jak je to s "clem", projde to jako darek bez doplatku DPH? Dekuji.
 #98135  od lostsoul81
 před 9 lety
Co takhle pouzit funkci hledat ??? Nikdo nebude odpovidat na neco, co uz bylo mnohokrat odpovezeno.

....píšu z telefonu
 #98141  od Homipc
 před 9 lety
@lostsoul: nevim, jestli je to na mne, ptam se na aktualni stav. To co bylo pred mesicem, uz muze byt dnes jinak. Sam jsem dostal Note 3g, ktery byl v anglictine, ale v menu se dala vybrat cestina. Upgrade na ceskou ROM jsem zatim nedelal, protoze tam nemam updater a vse mi funguje, tak nemam duvod delat upgrady a zjistovat, co nefunguje.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat