[Nákup Xiaomi]
 #88403  od strom
 před 9 lety
Tos o dost přišel, to ti říkám :) Musíš něco poradit, pak možná budeš mít šanci ;)

Vestrunka : Teď máš šanci se dozvědět úplně všechno, co chceš. Trochu bych si Bobka povodil, ideální příležitost, ať se trochu snaží :)
Jimmy.Fox se to líbí
 #88409  od stanky22
 před 9 lety
Som slovák...mam zaujem o Mi3 16GB...objednavat z Ibuygou? len sa bojim ze to DPH budem platit kedze som počul ze cesi to maju lahsie s tym DHL a u nas to je naprd to DHLko ze my vacsinou platime to DPH..co myslite? je tu nekdo taky co platil uz aj DPH a dokopy ho vyšiel mobil vyše 280E ( 220€ phone + 18€ DHL + DPH = 280-+)

este chcem radu...Mi3 alebo LG G2 popripade Nexus 5..neviem sa rozhodnut..tak šup poradte mi a aj dovod ze preco radsej "onen" mobil :)
 #88507  od Bobek
 před 9 lety
Chi chi.. :-D

Rad vestrunce poradim a pomohu :-)

Strome neulozil sis tu fotku? :-D
 #88622  od Vestrunka
 před 9 lety
Dobrá, dobrá. Tak já jí tam nechám...
Já zatím nic nepotřebuji, páč pořád čekám na Ibuygou, nic nepíšou :-( V noci na chat nepůjdu, jsem ráda, když všechna mimina spí a já můžu taky.
Mám tu ten z toho CZC. Říkám si, zda tu Čínu fakt nemám stornovat... Achjo.
Bobek se to líbí
 #88625  od lostsoul81
 před 9 lety
Rekl bych, ze o vikendu nedelaji, stejne jako my. Komunikace s cinskymi obchody je jina nez jak jsi zvykla u nas. Nemel bych strach, platba pres paypal ma sve vyhody. Navic iBuygou je provereny a spolehlivy obchod.
 #88629  od Bobek
 před 9 lety
Vestrunko fotka krásná, sluší (hehe, já narozdíl od některý lichotky skládat můžu - přítelkyně sem nechodí :D)

Neboj se toho, telefon přijde, já objednával za poslední 3 měsíce asi 9 telefonů a scénář vždy stejný - objednávka, platba, psaní si na chatu, kde jsem je hrozně moc prosil, že to mám jak dárek, následovalo číslo DHL a od objednání (platby) byl telefon vždy do 7 dní doma!

Fakt je třeba se připojit třeba po půlnoci a nebo brzo ráno (vždycky jsem je tam stihnul od 5 do těch 8-9).

Ten z CZCčka můžeš vždycky vrátit (do měsíce ze zákona tuším).

Jinak na jaký model čekáš? Nějak jsem to nepostřehl.
Naposledy upravil(a) Bobek dne 31 Aug 2014, 19:23, celkem upraveno 1 x.
 #88630  od lukbe
 před 9 lety
Já jsem v úterý zaplatil Mi4 , ve středu psal jestli je možné odeslat ještě dnes a ve čtvrtek ráno jsem měl tracking number. Teď už je propuštěn z celní kontroly a čeká na kuryra takže zítra je doma. No ibg mile překvapil jen je třeba jim napsat at to pošlou dřív.

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #88634  od Bobek
 před 9 lety
Tak tak, je třeba se starat a nenechávat to je tak. Těch 7 dní byla snad ta nejdelší doba, z pravidla jsem to měl obdobně jako lukbe nademnou.
 #88647  od Bobek
 před 9 lety
Mi4 do 300eur jen těžko :)

Jinak objednávka na ibuy opravdu složitá není. Všechno jde za pomoci překladače a nebo je tady na foru spousta lidí, kteří ti rádi pomohou. :)
Naposledy upravil(a) Bobek dne 31 Aug 2014, 21:03, celkem upraveno 1 x.
 #88669  od palfe
 před 9 lety
Zdravím, dnes odpoledne a večer sem se snažil z IBG objednat MI2S. Po vytvoření objednávky a vybrání dopravy chci přejít k placení paypalem. Ovšem když se přihlásím tak mi to píše toto :

We are not able to process your payment using your PayPal account at this time. Please return to the merchants website and try using a different payment method (if avaible).

Nevíte někdo co s tím? :) Na mail mi přišly tři e-maily že se podařilo objednat, ale zaplatit nejde :-\
 #88670  od ingbrzy
 před 9 lety
skus zajtra...
 #88675  od stanky22
 před 9 lety
urobim chybu ak kupim Mi3 cez xiaomimobile.cz ? stoji 297E :)

lebo daktory pisu ze sa plati DPH ked objednam z ciny a mozno zaplatil by som mozno nie..ak ano tak by ma to vyslo narovnako skoro :) či ak chcem ho zobrat z eshopu z CZ tak 300E je uz vela na taky telefon,teda chcem tym povedat to ...či v tej cene uz najdem niečo lepšie ako ten Mi3?..Dakujem..chcem to objednat uz zajtra tak poradte prosim vas

neviem sa rozhodnut medzi LG G2 abo tymto činanem ;)
 #88760  od Suffokate
 před 9 lety
Tak som objednal ale bohužial trvá to trochu dlhšie kvôli víkendu a štátnemu sviatku u nás... Vypadá že to cez colnicu prešlo a to somm kupoval MI4 a Redmi 1S plus nejake pakšamenty ako screen protector a case :) Jediné čo ma štve je že som sa pomýlil v telefónnom čísle o jednu číslicu. Volajú vam kuriéry z DHL ? aleob proste zvonia na zvonček ? Alebo sa už niekomu stala podobná situácia ? Písal som na SK DHL ešte v piatok ráno, no bohužial bez odpovede :/
Přílohy
mmm.jpg
mmm.jpg (142.64 KiB) Zobrazeno 2695 x
 #88763  od Bobek
 před 9 lety
Zavolej na slovenské dhl, nahlas cislo baliku, rekni, ze chces změnit telefoni cislo, ze tam mas spatny a je.

Operátor se te jen zepta, kam se balik doručuje (pro ověření) a číslo bez problémů změní.
 #88773  od Vestrunka
 před 9 lety
Dík, bobku ;-) Mně sem přítel taky nechodí a i kdyby, byl by jen rád :-)
Já mám objednáno Mi2s. Jen si říkám, zda to nemám změnit na to Mi3. Ale četla jsem, že je ta hrana ostrá do ucha a taky těch 16GB je, myslim, málo a na víc už zas nemám :-) Mám Nokii E6, takže jak mi tu psali, bude to šok, tudíž Mi2s asi dostačující... Odrazuje mě i ten moc velkej displej, i když b to bylo třeba super. Já nevim.
 #88787  od Bobek
 před 9 lety
Já jsem za Mi3 platil 6600,- včetně dopravy.

Před rokem jsem koupil Mi2 16gb a skok z HTC Desire Z byl fakt obrovský. Teď jsem měl 3 měsíce Note PRO, ale nevyhovovala mi váha (velikost 5,5" byla fajn), tak jsem přešel na Mi3.

Btw ostré hrany nejsou zas tak ostré, jak se zdá, zvykl jsem si velice rychle. A řezání během telefonování je blbost, toho jsem si fakt nevšiml a to provolám min. 15 hodin měsíčně.

Velikost vnitřní paměti je pro mě naprosto dostačující. Cca 100mp3, 800 obrázků a pár videí a stále mi zbývá 4-5gb volného místa. Když chci koukat třeba na filmy, tak připojím USB flash disk přes OTG kabel a je to :)

Vestrunka - asi Verunka, takže ti budu psát Verunko..
Mi3 už má Miui V6 a to je fakt náádherný [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Naposledy upravil(a) Bobek dne 01 Zář 2014, 10:03, celkem upraveno 2 x.
 #88794  od aldabubo
 před 9 lety
Osobní názor: Mnooo, o dostačující kapacitě jsme se tady někde bavili v jiném vlákně. Kdyby byla Mi3 s kapacitou 32GB, bude mi určitě stačit. Takhle jsem musel vzít až verzi 64GB, protože mě osobně 16GB fakticky nestačí. Když uvážím, že ze 16GB zbude pro mě nějakých 12GB, tak na to fakt nic nedám. Vozím velké množství hudby kvůli cestám autobusem, občas i nějaké video, a dělám hodně fotek. Fotky z Mi3 jsou fakt velké, čili zaberou dost místa. Mám sice malou oboustrannou otg flashku, ale proč do telefonu furt něco strkat? Teďka aktuálně mám z 59,9GB dostupné paměti 44,5GB volného místa, z čehož je vidět, že 16GB verze by mi nestačila.

Doporučuji tedy dobře zvážit nákup 16GB verze. Lepší mít 40GB volných než aby třeba nakonec blbých 100MB chybělo pro aktualizaci aplikace z Google Play.
Dirck se to líbí
 #88812  od Vestrunka
 před 9 lety
Bobku :-) Nejsem Verunka, ale Vestrunka. Tak si se ségrou říkáme. Prosím, jen ne Verunko :-)
Ráda fotím a natáčím video. V telefonu mám 8Gb a mám plno. Mám tam jen málo hudby. Když dám kartu, tak se mi to pořád seká.
Tak to by mi mělo 16 stačit. Radši to stejně přetahuju do telefonu. Ale těch 1300Kč už asi není takovej rozdíl.
Takže jednoznačně Mi3 než Mi2S?
  • 1
  • 149
  • 150
  • 151
  • 152
  • 153
  • 224

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat