[Nákup Xiaomi]
 #52113  od dido25
 před 10 lety
Budú ta kontaktovať z DHL s inštrukciami, požiadajú o splnomocnenie na zastupovanie v colnom konaní ofotenie op, dokladovanie výpisov PayPal alebo účtu.

Odoslané z C2105 pomocou Tapatalku
 #52115  od vg38
 před 10 lety
jordan píše:
lukbe píše:Pošli email ve kterém bude napsáno:
Dobrý den, v příloze zasílám potřebné dokumenty k proclení.

Zboží v zásilce se skladovým číslem DXXXXXXXX a podacím číslem RFXXXXXXXXXXSG je neobchodního charakteru a je dováženo pouze pro mé soukromé použití.
Do přílohy přilož printscreen z pay palu + plnou moc Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Plnou moc vytiskni vypln, podepiš, naskenuj ..

Jinak budeš doplácet 21% z částky na paypal + 100 kč za zastoupení v celním řízení.
Ahoj, přesně takové prohlášení jsem napsal, i tu plnou moc. Jen jsem jim neudělal printscreen Paypalu, ale poslal fakturu co mam od prodejce. Je na ni ale uvedeno jen 49$. Nevim proc, ale tak snad to bude v poradku.
Je ti jasné, že pokud ti to nesezerou, tak tě čeká soud za daňové úniky?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #52128  od jordan
 před 10 lety
vg38 píše:
jordan píše:Pošli email ve kterém bude napsáno:
Dobrý den, v příloze zasílám potřebné dokumenty k proclení.

Zboží v zásilce se skladovým číslem DXXXXXXXX a podacím číslem RFXXXXXXXXXXSG je neobchodního charakteru a je dováženo pouze pro mé soukromé použití.
Do přílohy přilož printscreen z pay palu + plnou moc Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Plnou moc vytiskni vypln, podepiš, naskenuj ..

Jinak budeš doplácet 21% z částky na paypal + 100 kč za zastoupení v celním řízení.

Ahoj, přesně takové prohlášení jsem napsal, i tu plnou moc. Jen jsem jim neudělal printscreen Paypalu, ale poslal fakturu co mam od prodejce. Je na ni ale uvedeno jen 49$. Nevim proc, ale tak snad to bude v poradku.
Je ti jasné, že pokud ti to nesezerou, tak tě čeká soud za daňové úniky?
Cože!? Jak to myslíš? Já jim jen přeposlal fakturu kterou jsem dostal od prodejce a kterou chtěli :-( Nestraš :-\
 #52135  od vg38
 před 10 lety
Tak jak to píšu.
Ty víš, že to stálo víc a záměrně jsi jsi uvedl v omyl fakturou s nepravdivě uvedenou cenou.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #52139  od jordan
 před 10 lety
vg38 píše:Tak jak to píšu.
Ty víš, že to stálo víc a záměrně jsi jsi uvedl v omyl fakturou s nepravdivě uvedenou cenou.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Uvidíme, třeba si ještě vyžádají nějaké další podklady.
Hlavně abych už ten telefon měl. Nebráním se doplatit daň a clo. Jen ať to netrvá 14dní.
 #52150  od Sheemon
 před 10 lety
Tak jsem pořídil Mi2S, telefon jsem dostal v pořádku, nic jsem neplatil navíc.

Rozbalil jsem ho, plně nabil, zapnul...
Nefungují mi spodní tlačítka, ani home, ani back, ani menu button nefunguje.
Jinak je telefon naprosto v pořádku, co jsem tak testoval.

Nevíte, co by s tím mohlo být? Nejsou ta tlačítka nějak vypnutá v nastavení? Přijde mi dost zvláštní, že bych dostal vadnej telefon, kde by svorně ani jedno tlačítko nereagovalo...

EDIT: Ani v notifikační liště ta tlačítka nejsou vyplá.
 #52152  od ingbrzy
 před 10 lety
pripoj k PC a nainstaluj ROM cez MiFlash...
 #52153  od Sheemon
 před 10 lety
A existuje na to někde nějakej návod? :)
Chtěl bych nějakou oficiální s anglickým jazykem, někde jsem ale četl, že při flashování padá záruka.
Pokud budu nucen telefon reklamovat, tak bych o ní tímhle nerad přišel...
 #52154  od ingbrzy
 před 10 lety
hladat Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

zaruka instalaciou nasej ROM nepada..
 #52180  od ingbrzy
 před 10 lety
CZ ROM cez updater.. Podla navodu...

~Tapatalk~
 #52185  od Sheemon
 před 10 lety
Tak jsem tam přes MiFlash nahrál tu stock ROMku, ale tlačítka stále zamrzlá...
Uklidněte mě, prosím, někdo, že jsem právě nevyhodil z okna 8000..
 #52282  od Metrix
 před 10 lety
Ako si pozriem kde mam tovar... DHL pyta 10 miestny kod ale ja mam len zakazkove cislo, kde je tych cisel asi 13 ci 14 a to brat nechce... pisal som im a vraj mi to zaktualizuju, no balik je uz na ceste a vobec neviem kde...
 #52371  od Metrix
 před 10 lety
Metrix píše:Ako si pozriem kde mam tovar... DHL pyta 10 miestny kod ale ja mam len zakazkove cislo, kde je tych cisel asi 13 ci 14 a to brat nechce... pisal som im a vraj mi to zaktualizuju, no balik je uz na ceste a vobec neviem kde...

no najnovsie mi poslali ten tracking kod, ale na DHL pise len

Streda, apríl 23, 2014 Miesto Čas Kusy
1 informácie o zásielke prijaté HONG KONG - HONG KONG 14:50

a nic viac... je mozne, ze s tym nic nerobia? alebo ze to nenapisu na net, ze co sa s tym robi??? alebo vo stvrtok piatok neberu dodavky?
 #52428  od Triow
 před 10 lety
Metrix píše:
Metrix píše:Ako si pozriem kde mam tovar... DHL pyta 10 miestny kod ale ja mam len zakazkove cislo, kde je tych cisel asi 13 ci 14 a to brat nechce... pisal som im a vraj mi to zaktualizuju, no balik je uz na ceste a vobec neviem kde...

no najnovsie mi poslali ten tracking kod, ale na DHL pise len

Streda, apríl 23, 2014 Miesto Čas Kusy
1 informácie o zásielke prijaté HONG KONG - HONG KONG 14:50

a nic viac... je mozne, ze s tym nic nerobia? alebo ze to nenapisu na net, ze co sa s tym robi??? alebo vo stvrtok piatok neberu dodavky?
Obchod spravil objednavku na balik a na cca 2 druhy den pride pre balik kurier. Mne prebral telefon kurier v stredu a stvrok som mal telefon doma :)
 #52487  od Metrix
 před 10 lety
Triow píše:
Metrix píše:
Metrix píše:Ako si pozriem kde mam tovar... DHL pyta 10 miestny kod ale ja mam len zakazkove cislo, kde je tych cisel asi 13 ci 14 a to brat nechce... pisal som im a vraj mi to zaktualizuju, no balik je uz na ceste a vobec neviem kde...

no najnovsie mi poslali ten tracking kod, ale na DHL pise len

Streda, apríl 23, 2014 Miesto Čas Kusy
1 informácie o zásielke prijaté HONG KONG - HONG KONG 14:50

a nic viac... je mozne, ze s tym nic nerobia? alebo ze to nenapisu na net, ze co sa s tym robi??? alebo vo stvrtok piatok neberu dodavky?
Obchod spravil objednavku na balik a na cca 2 druhy den pride pre balik kurier. Mne prebral telefon kurier v stredu a stvrok som mal telefon doma :)



ta nic vratili im to spet
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #52565  od Jimmy.Fox
 před 10 lety
Skoci ti tam status "on the way".. Taky cekam az se to pohne - ale kdyz ja objednaval, bylo tam varovani, ze expedovat budou az za 6 - 10 dni ;)

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #52567  od Patto333
 před 10 lety
Neviem kde to napisat tak ma prosim nebijte. Chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti s neakym dual sim telefon za lacne prachy, tdn hongmi neni zrovna uplne za drobne, ide skor o cisto pracovny mobil sms,volanie. Za 50e je tam kadeco ale doveryhodnost nvm nvm. Za napady dakujem :)

Odoslané z MI 3W pomocou Tapatalku
 #52570  od palo26
 před 10 lety
Jimmy.Fox píše:Skoci ti tam status "on the way".. Taky cekam az se to pohne - ale kdyz ja objednaval, bylo tam varovani, ze expedovat budou az za 6 - 10 dni ;)

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
dej mi pak vědět přes PM až se ti to pohne díky:)
  • 1
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 224

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat