[HM2013022-TD, HM2013023-WCDMA]

Dalsia ROM by mala byt ?

1. MIUI V6
34
71%
2. AOSP
14
29%
 #77382  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Verzia zalozena na 4.8.1 nastartovala, este riesim nejake preklady. Kedze ROMka pre Lenovo zatial nie je. Skusam to nejako pomixovat aby to islo. Zatial to vyzera velmi slubne, MIUI browser je spat, obe karty v systeme, radio nahrava. Ak sa to podari snad bude aj MMS mod.
Tak uz vysla na Lenovo. Mam vsetko co potrebujem ;)

Edit: Vsetko hotove. Bohuzial bud bude opraveny Cistic (nebude excentricky) alebo bude prelozene menu Nastavenia. V settings.apk su rozdielne layouty. Ked tam dam Settings.apk z Lenova cistic je excentricky (hoci v apk je xHDPI) Ked skopirujem iba preklady z Lenova bez prepisania suborov, cistic je zase mimo. Ked pride Root pozrieme sa na to. Idem skusit este MMS. mod.

Cistic fixnuty. Idem este raz skusit ten MMS mod.
 #77908  od Blejdik
 před 9 lety
Ahoj,ještě jsem od vás žádnou romku nezkoušel,tak se chci zeptat.Stačí když vaši romku nahraji na kartu,dám v menu aktualizaci z balíčku a toť vše?Mám orig čínské recovery tak přes to se mi to moc nechce dělat a mám poslední ofic. verzi stable 16.Díky moc za pomoc :)
 #77916  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Bohuzial, tie ROMky su tak rozdielne ze bez full Wipe sa nezaobides. Flashni si cez Aktualizaciu TWRP a nainstaluj romku s full wipe. Inac skoncis v bootloope.

Edit: Cistic opraveny aj MIUI pocasie. Skusim spravit z toho OTA balicek a poslat na server [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
RoSi se to líbí
 #77951  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Neviem , furt pise ze waiting to download. Pisal som Rootovi nech to pozrie. Nahravam vam to na mega zatial.

OTA 3.1.5

Nieako sviha OTA serveru tak vam to dam sem zatial.

Changelog;

1. Opraveny cleaner layout - uz nie je excentricky
2. Opravene Settings.apk
V En pri zmene farieb LEDiek nehadze FC
3. Pridane Dual Mic , teplota a sytost farieb
4. MIUI pocasie opravene a pridana databaza miest.
Zmazte si data MIUI pocasia ak to nepojde hned. Skusal som to flashnut rucne a islo to. Musel som upravit updater-script aby namountovalo data patriciu.

REDMI _Unique_patch5.zip 18.6 MB
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://mega.co.nz/#!EgkhTAaJ!MdPQMd6gdUMPnxKbghH4qM_XxjBPQzEhgXx61WoFrzQ
Naposledy upravil(a) Sonic1SVK dne 04 Aug 2014, 23:29, celkem upraveno 1 x.
clovicek0, RoSi se to líbí
 #77953  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Nie.
3.1.2 Repack
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://mega.co.nz/#!MlsS1IBa!qscotNf6Fdtu_kXa-NIlCqJgKCzQtIr-vENKce4EJxY
Patche do 3.1.4 su kumulativne.
3.1.5 je planovany ako OTA.
1. Stiahni si repack
2. Patch 1.4
3. Patch 1.5
Prekopiruj patche do ROMky a flashni to rovno [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Z priority 1 bugov ostava uz iba karta a prehliadac. Chybaju pamat telefonu snad fixnem ;) V beta testovani je novsia verzia ROMky. Uvidime. Vsetko podstatne ma opravene.
Bullitt se to líbí
 #77974  od RoSi
 před 9 lety
Sonic1SVK píše:... Nieako sviha OTA serveru tak vam to dam sem zatial. ...
Mne updater update ponukol.
 #77979  od Pitevna
 před 9 lety
ahoj, tak jsem si nainstalovala patch 5 a nyní po instalaci NEJDE IKONA "NASTAVENI SYSTEMU" - hláska, že aplikace není nainstalovaná. OTA se snaží stahovat, ale nejede :-(. Co s tím prosím mám dělat? Moc děkuji
  • 1
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • 186

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat